T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BALIKESİR / ALTIEYLÜL - Konakpınar Köyü Şehit Jandarma Başçavuş Erbu Serpan Ortaokulu

Konakpınar Köyü Şehit Jandarma Başçavuş Erbu Serpan Ortaokulu

Telefon
0 266 269 10 09
Belgegeçer
0
WEB
http://konakpinarortaokulu.meb.k12.tr
Adres
Nazmi İlker Caddesi Altıeylül/BALIKESİR
Vizyon
Biz Konakpınar Köyü Şehit Jandarma Başçavuş Erbu Serpan Ortaokulu olarak; Bütün öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmelerini sağlamak, Öğrencilerin bireysel farklılıklarına saygı duyarak ve gözeterek bilgili, Becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak, Öğrencilerimizi daha özgür sınıf ve daha özgür okul ilkesine uyarak eğitip geliştirmek, Öğrencilerimizi bilgi toplumunun ve teknolojinin gereklerine uygun yetişmeleri için var gücümüzle çalışmak, Okulumuzun eğitim çalışmalarını bilimin ve insanlığın ortak değerlerinden yararlanan, Kendini geliştiren ve toplumu ileri götüren güç olarak yetiştirmek, Öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve yöneticilerimizi Ulu Önder Atatürk´ün gösterdiği çağdaşlık yolunda hazırlamak, Çağdaşlık yolunda bilimi yol gösterici olarak görmek, Okulumuzda bir atılım, bir değişim yaratarak okul toplumunun gelişmesini sağlamak.
Misyon
Biz Konakpınar Köyü Şehit Jandarma Başçavuş Erbu Serpan Ortaokulu olarak istiyoruz ki; Okulumuzda, öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. Okulumuzda her veli,öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın ve özgürlüğün verildiğini Bilsin. Okulumuzda, öğretenler ve öğrenenler, birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemine inansın. Okulumuzda çalışanlar, işlerini yaparken kendilerinden emin olsun. Gerekenleri yerine getirmede endişeleri olmasın, kendilerine özgüvenleri olsun. Okulumuzda herkes, her gün daha iyiye,daha güzele hatta mükemmele ulaşmak için çalışsın...
Başarılar
Çeşitli Anadolu ve Meslek Liseleri...
Öğretmen :19
Rehber Öğretmen :0
Öğrenci :218
Derslik :11
Müzik Sınıfı :0
Resim Sınıfı :0
BT Sınıfı :1
Misafirhane :0
Kütüphane :1
Fen Labaratuarı :0
Hazırlık Sınıfı :0
Konferans Salonu :1
Atölye-İşlik :0
Spor Salonu :0
Öğretim Şekli :Tam Gün (Taşımalı)
Yemekhane :1
Kantin :1
Revir:0
Bahçe :1
Saatler
09:00-15:20
Isınma
Kömürlü Kazan
Bağlantı
ADSL (1 Mbit)
Yabancı Dil
İNGİLİZCE
Pansiyon Bilgileri
YOK
Lojman
0 - 0
Ulaşım
Okul Öğretmen Servisi ve Yolcu Minübüsleri ile ulaşım sağlanmaktadır.Ayrıca Büyükşehir belediyesinin Pamukçuya RİNG hattı bulunmaktadır. Servis Aylık 180 TL, Yolcu Minibüsleri 4 TL dir.Büyükşehir Belediyesinin serviside çalışmaktadır.
Servis Bilgisi
Yerleşim Yeri
Balıkesir Altıeylül İlçesi Konakpınar Mahallesi. Yerleşim yerimiz 3 tarafı çam ağaçları ile çevrili, oksijeni bol, huzur dolu bir cennet köşesidir.
İl/İlçe Merkezine Uzaklık
İl Merkezine 29 Km Uzaklıkta olup, yolculuk 25 dk sürmektedir.
Kontenjan Bilgileri
LYS'de Öğrenci Yerleştirme Yüzdesi
%100
Sportif Etkinlikler
ULUSLARARASI ORYANTİRİNG PARKURU,YILDIZLAR FUTBOL TAKIMI
Bilimsel Etkinlikler
TUBİTAK FUARI
Proje Çalışmaları
BENGİ,6 EYLÜL 6 PROJE,BEYAZ BAYRAK VE BESLENME DOSTU OKUL
Yazdır